کانال پارچه مدارسورود

خانه / محصولات / پارچه ترگال / قیمت پارچه ترگال فدک

قیمت پارچه ترگال فدک

کارخانه نساجی فدک اصفهان تولید کننده منسوجات پارچه ترگال و کجراه در رنگبندی های متنوع با بهترین مشخصات کیفی است. لیست قیمت پارچه ترگال کجراه فدک می تواند به تولیدی های لباس فرم مدارس، البسه بیمارستانی و لباس کار در داشتن یک خرید خوب به صورت عمده کمک ویژه ای کند.

از اصلی ترین مشخصات کیفیت انواع پارچه های ترگال و کج راه داشتن ثبات رنگ است که در یکی دو سال شستشو دوام خوبی از خود نشان داده و دچار تغییر در کیفیت رنگ نشود.
شما به بازار که بروید قیمت فروش پارچه ترگال و کجراه نوسانات زیادی دارد و شاید دچار سر در گمی شوید که دلیل این اختلاف قیمت های خرید چیست؟

منسوجات فدک سالهاست که در زمینه تولید انواع پارچه ترگال کجراه فعالیت می کند و محصولات صنایع نساجی فدک را می توانید در بازار شهر های مختلف از جمله اصفهان، تهران، شیراز، اهواز، مشهد، تبریز، ارومیه و … پیدا کنید که اکثر مغازه ها با نرخ های مختلف به فروش آن اقدام می کنند.

نمایندگی فروش پارچه ترگال فدک:

نمایندگی کارخانه نساجی فدک اصفهان از اصلی ترین عرضه کننده گان پارچه های ترگال کجرا برای انواع مصارف از جمله لباس فرم مدارس و لباس کار و لباس های بیمارستانی می باشد که مشتری می تواند از طریق همین سایت به صورت مستقیم خرید خود را با قیمت دست اول و پایین تر از بازار نجام دهد.

پارچه ترگال فدک
پارچه ترگال فدک
پارچه ترگال فدک
پارچه ترگال فدک

برای خرید عمده پارچه ترگال رنگی با قیمت ارزان از کارخانجات نساجی فدک اصفهان باید چکار کرد؟

مرکز فروش پارچه ترگال فدک در اصفهان:

پارچه منسوجات فدک از طریق نمایندگی اصفهان با سراسر کشور عرضه و توزیع می شود و مشتری ها از هر شهری با یک تماس تلفنی می توانند سفارش مورد نظر خود را ثبت کنند.
شما از طریق این نمایندگی می توانید محصولات کارخانه نساجی تک اصفهان، صنایع نساجی مهنام، شرکت نساجی نساج بافت، آذر بافت، کارخانجات نساجی بافتین، زرین تکس و امین باف را نیز با قیمت کارخانه خرید کنید. خرید عمده پارچه ترگال ارزان قیمت که منظور خرید با قیمت دست اول است در مجموع هزینه های تولید لباس و پوشاک کمک ارزنده ای به صاحبان تولیدی های پوشاک می کند.

پارچه ترگال فدک
پارچه ترگال فدک
پارچه ترگال فدک
پارچه ترگال فدک

شما می توانید پس از مشاهده کالیته پارچه فدک به صورت حضوری یا از طریق کانال تلگرام، سفارشات پارچه ترگال و کجراه خود را به یکی از مدیران فروش گفته تا در سریع ترین زمان ارسال بار به شهر شما صورت گیرد.

سایت کارخانه منسوجات فدک از طریق این وبسایت امکان خرید اینترنتی پارچه ترگال کجراه فدک را فراهم کرده است.

راه های ارتباطی

راه های ارتباطی

شماره موبایل:

۰۹۱۳۸۰۰۸۶۴۰ 

۰۹۱۳۸۰۰۸۶۲۰

کانال تلگرام: parchemadares@

همچنین ببینید

پارچه ترگال تک

قیمت خرید پارچه ترگال تک

خرید و فروش پارچه ترگال تک بازار پرتقاضایی دارد. این نوع پارچه یکی از معروفترین و …